+48 502 20 21 201
hello@materacowo.com.pl
Wysyłka w 24h & Darmowe zwroty

Szukasz łóżka i materaca do niego? U nas go dostaniesz.

Sen jest bardzo ważny dla każdego z nas. My wiemy co będzie najlepsze dla ciebie i twojego ciała. Dlatego znajdziesz u nas materace wysokiej jakości oraz odpowiednie do nich łóżka.

Jeżeli od pewnego czasu budzisz się z bólem kręgosłupa czy barków lub cierpisz na drętwienie rąk podczas snu, warto przyjrzeć się Twojemu miejscu do spania. Często źle dobrane lub zużyte artykuły są przyczyną złego samopoczucia.
Bóle kręgosłupa mogą być spowodowane zbyt miękkim podłożem. Materac powinien być dobrany do wagi użytkownika – w Internecie dostępnych jest wiele poradników na ten temat. Do wyboru pozostają również materace ze strefami twardości – pod ciężarem ciała zapadają się w odpowiednich miejscach tak, by kręgosłup pozostawał w linii prostej. Przy dolegliwościach ze strony szyi, barków i ramion powinniśmy rozważyć produkt jakim jest poduszka ortopedyczna. Poduszki takie dostępne są w kilku kształtach oraz wielkościach, dzięki czemu idealnie dostosujemy je do własnego kształtu szyi i głowy.
Artykuły do spania najlepiej kupować w sklepach renomowanych taki jak nasz, gdzie mamy od razu możliwość ich wypróbowania. Sklep internetowy ma jednak inną zaletę – dostarczenie zakupionej rzeczy prosto pod drzwi oraz gwarantowaną możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.